Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior IT Rendszerszervező

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.31.
Jelentkezési határidő: 2019.11.01.

A pozícióról

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjének Informatikai Igazgatósága

Senior IT Rendszerszervezőt

keres.

Feladatok

  •          Web alapú megoldások fejlesztésének támogatása;
  •          üzleti követelményspecifikáció alapján rendszertervek készítése;
  •          projektmunkákban való aktív részvétel (kapcsolattartás üzleti megrendelőkkel, külső                    beszállítóval és tesztelőkkel);
  •          az elkészült megoldások szervezői tesztelése;
  •          a rendszerekben előállt incidensek kezelése és dokumentálása;
  •          részvétel az új technológiák feltérképezésében és csapaton belüli terjesztésében.

Elvárások

  •          minimum 3-5 év rendszerszervezői vagy fejlesztői tapasztalat;
  •          szoftvertervezési és modellezési ismeretek – különösen agilis módszertan alkalmazása;
  •          magas fokú problémamegoldó képesség, ügyfélorientált személyiség, proaktivitás;
  •          precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Aktiválás időpontja 2019.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre