www.cvonline.hu

Senior IFRS Riporting Szakértő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.04.23.
Jelentkezési határidő: 2018.05.03.

Magyarország egyik vezető bankjához keresünk IFRS Riporting Szakértőt. Jelentkezz most!

Pozíció leírása / Job description

Főbb feladatok:

- IFRS sztenderdek alkalmazásával kapcsolatos belső tanácsadás és döntés előkészítő anyagok készítése;
- tulajdonosi előírások szerinti beszámolók készítése;
- IFRS sztenderdek változásainak követése, bank szempontjából releváns változások elemzése;
- konszolidált beszámoló előkészítése;
- projektekben való részvétel;
- a területre vonatkozó szabályzatok készítésében közreműködés, más területek szabályzatainak IFRS szempontú véleményezése;
- eseti jelentések készítése.

Elvárások / Requirements

Munkakör betöltésének feltétele:

Szakmai elvárások:

- felsőfokú diploma / közgazdász;
- biztos számviteli tudás, konszolidációs alapismeretek;
- 5+ éves számviteli területen szerzett tapasztalat;
- MS Office alkalmazások készség szintű ismerete;
- minimum szakmai középfokú angol írásban és szóban;
- IFRS ismeretek;
- hitelintézeti tapasztalat; adatbázis kezelő alkalmazások ismerete előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások:

- nyitottság az újszerű megoldásokra, folyamatos egyszerűsítésekre;
- nagyfokú együttműködő készség;
- jó kommunikációs készség;
- terhelhetőség;
- strukturált, logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- dinamikus, fiatalos csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -