Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR HR GENERALISTA / HR KONTROLLER (14-9417)

HumanField Kft.
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.06.10.
Jelentkezési határidő: 2019.06.12.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR HR GENERALISTA / HR KONTROLLER

(14-9417)

pozícióba.

Feladatok:

  • A humán kontrolling és beszámolási rendszer működtetése,
  • A kompenzációs rendszer fejlesztésében való közreműködés,
  • A toborzási/kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel,
  • Az onboarding folyamatok koordinálása,
  • A képzési és fejlesztési programok szervezése, működtetése,
  • Bérfelmérések készítése, ezek erdményeinek alkalmazása,
  • HR riportok összeállítása,
  • Belső rendszerek kidolgozása,
  • Szabályzatok elkészítése,
  • Szervezet egységeinek HR partnerként való támogatása,
  • Egyéb HR feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Izgalmas feladatok egy piacvezető, bővülő és beruházásokat folytató multinacionális nagyvállalatnál,
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9417”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre