Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR HR GENERALISTA (14-9228)

HumanField Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok, Heves

Hozzáadva: 2019.03.12.
Jelentkezési határidő: 2019.03.14.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR HR GENERALISTA

(14-9228)

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás, hirdetések szerkesztése, munkaerő-közvetítőkkel, való kapcsolattartás
  • Interjúk megszervezése, megtartása és kiértékelése,
  • Riportok készítése,
  • Megfelelő adatok biztosítása a társosztályok felé,
  • HR budget és előrejelzéshez adatok szolgáltatása és rögzítése a vállalati rendszerben,
  • Tréningek szervezése,
  • Napi kapcsolattartás belső és külső partnerekkel,
  • Új vállalati HR folyamatok bevezetése, fejlesztése,
  • Teljesítményértékelés, karrier menedzsment,
  • Auditokra felkészülés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves, gyártási környezetben szerzett HR tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség HR vezető pozícióba,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok és Heves megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9228”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre