Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Functional Safety and Quality Engineer

  • Knorr-Bremse Rail Systems Budapest
  • XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A több száz, illetve több ezer tonnás vasúti szerelvények esetében könnyen belátható, hogy milyen fontos az, hogy a megtervezett fékúton megálljon a szerelvény. Ehhez olyan fékvezérlő berendezéseket kell fejleszteni, amik minden körülmény mellet garantálják a megfelelő működést. Ezen fejlesztések funkcionális biztonságához járul hozzá a pozíció a vonatkozó vasúti szabványokat felhasználva.

Mik lesznek a feladataid?

  • Fejlesztési folyamatok meghatározása a vonatkozó iparági szabványok és előírások figyelembe vételével
  • Futó fejlesztési projektek folyamat- és funkcionális biztonsági szabványok alapján történő ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Funkcionális biztonsági követelmények elemzése, megvalósíthatóságuk és rendszerbe illeszthetőségének vizsgálata
  • Technikai review-kban való aktív részvétel, dokumentált hibák kiértékelése, javítása
  • Ügyfelekkel és társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • Biztonságkritikus fejlesztések támogatása
  • Konstruktív és innovatív hozzájárulás a termékek és folyamatok jobbításához
  • Tréninganyagok és tréningek tervezése, oktatása
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel (Preferált informatikus-, villamos-, mechatronikai mérnök)
  • Többéves hasonló területen szerzett releváns tapasztalatod van (preferált vasúti vagy autóipari)
  • Analitikus gondolkodásmóddal, jó problémamegoldó képességgel tudod végezni a munkád
  • A strukturált gondolkodásmódot, kreativitást igénylő feladatokat kedveled
  • Szeretnéd a tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudásodat használni
  • Akár utaznál is néha, mikor a feladatok megkívánják

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • Biztonságkritikus rendszerek biztonságtechnikai fejlesztésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • A németet is szívesen használod

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Kötetlen, rugalmas munkaidőt
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Kiemelkedő bérezést, cafeteriat, 13. havi fizetést
  • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed! Kérlek, kattints a jelentkezés gombra.

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre