Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Frontend fejlesztő

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Közel két évtizede sikeresen működő, hazai és külföldi piacra is dolgozó szoftverfejlesztő cég részére keresünk Senior Frontent fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

• Részvétel projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában ( többek között world-wide tartalomszolgáltatás, microservice-ek, IoT /M2M megoldások, mobil és médiakezelés

• Ügyfelek részére egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése , agilis környezet (dedikált csapat / PO / SM).

• Üzleti igényekből készült user storyk megvalósítása.

• Integrációs folyamatok implementálása.

• Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása.

• Hibajavítás és támogatás.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

• JavaScript, HTML5 és CSS3 ismeret

• Valamilyen frontend keretrendszer ismerete (Angular2+, Angular JS, Vue.js, React)

• 3+ év tapasztalat frontend fejlesztésben

• Reszponzív weboldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat

• Git ismeret

• Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

• Webpack/Grunt ismeret

• Bootstrap vagy Angular material ismeret

• Javascript ES6 ismeret

• Tapasztalat valamely CSS preprocesszorral (pl. Sass)

• Node.js/NPM ismeret

Nyelvtudás:

Aktív középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Közel két évtizede sikeresen működő szoftverfejlesztő cég, mely külföldi piacra is fejleszt. Innovatív integrációs és fejlesztési prjektjeikkel az Ázsiai piacon, többek között Japánban is jelen vannak.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés

• Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

• Folyamatos szakmai kihívások, legújabb technológiákban való fejlődési lehetőség (Java 8, Microservices, Docker, Firebase)

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre