Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Frontend developer (vállalkozó)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

Pozíció azonosító: B106FE
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Meglévő webes alkalmazások továbbfejlesztése a Scrum csapat tagjaként
  • SCORM kompatibilis tananyag lejátszó újraírása, fejlesztése
  • Technikai tervezés feladatok
  • Kapcsolattartás a vezető fejlesztővel
  • Automata tesztek írása
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • 4 év frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év Angular (2+) gyakorlat
  • Angol alapfokú (írás, olvasás) nyelvtudás
  • TDD

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Typescript
  • RxJS
  • Redux
  • NodeJS

Amit kínál a cég

  • Stabilitás, hosszútávú lehetőség
  • Alkalmazott vagy vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Project-alapú fejlesztés, változatos-érdekes projektek
  • Családias, barátságos légkör

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre