Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Frontend Developer (Contractor)

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.29.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

A pozícióról

Aktív fejlesztési tapasztalattal rendelkező senior szoftvermérnököt keresünk partnerünk számára, aki a fejlesztési feladatok mellett felügyeli a minőségi elvárások betartását. Ügyfelünk Európa piacvezető IT és telekommunikációs szolgáltatója. Célja, hogy szolgáltatásaival és állandó fejlesztéseivel egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegye ügyfelei mindennapjait!

Feladatok

Változatos fejlesztői feladatokban és code review-kon való aktív részvétel

Csapat támogatása, best practice-ek bemutatása

Agilis módszertan szerinti munkavégzés

Aktív kapcsolattartás külföldi stakeholderekkel

Alkalmazott technológiák:

Node.js

Typescript

Electron

Vue.js

Reactive programming

Webpack

REST

HTML5

SCSS

Elvárások

Fejlesztési tapasztalat Node.JS keretrendszerben (legalább 5 év)

Typescript ismeretek (legalább 2 év)

Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt

Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Foglalkoztatási forma: alvállalkozó (KATA, ÁFA)

Heti 3 nap onsite jelenlét, munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre