www.cvonline.hu

Senior Folyamatmérnök TA01sfm

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Senior Folyamatmérnök

TA01sfm

Multinacionális fémipari partnercégünk megbízásából keresünk Senior Folyamatmérnököt, Komárom-Esztergom megye területére

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének támogatása költséghatékonysági szempontból;
  • Költségcsökkentési potenciálok felkutatása futó termékek esetében;
  • A feltárt optimalizálási lehetőségek egyeztetése a konstrukciós csoporttal;
  • Kalkulációk, összefoglalók készítése angol nyelven a vezetőség részére;
  • Több területet érintő változások igényének eszkalálása a felsővezetés részére;
  • Konstrukciós változások után a gazdaságos átállás felügyelete;
  • Együttműködés a területi minőségügyi mérnökséggel.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Min. 2-3 éves, gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos, határozott ugyanakkor együttműködő személyiség;
  • Jó kommunikációs képesség és megoldás orientált gondolkodásmód;
  • Utazási hajlandóság.

Előny:

  • Német nyelvismeret;
  • Projektvezetői vagy folyamatmérnöki munkakörben szerzett tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.05.21.