Ugrás a tartalomra
SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK (13-9051)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

(13-9051)

pozícióba.

Feladatok:

  • Felelősség a rábízott gyártási folyamatok, hatékonyság, minőség elérésében,
  • Felelősség új termékek bevezetésében,
  • Mérnökségi és műszaki dokumentációk készítése,
  • Gyártási problémák megoldása,
  • A beszerzések lebonyolítása,
  • Folyamatos fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9051”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Jász-Nagykun-Szolnok
Heves, 3360 Magyarország
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása