Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Consultant

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.10.17.

Üzleti tanácsadás területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk

munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • Stratégiai tanácsadási projektekhez ajánlatok írása, új iparági részterületek gyors feltérképezése és megértése
  • Munkatársak és együttműködő partnerek szakmai tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása, többek között folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnerekkel, projekt ütemtervek és feladattervek elkészítése és nyomon követése
  • Tematikus research feladatok ellátása, összefoglaló anyagok készítése
  • Magas színvonalú prezentációk, szakmai tanulmányok és egyéb projekt dokumentumok készítése, ezek eredményeinek prezentálása
  • Adatok gyűjtése és elemzése
  • Üzletfejlesztési tevékenységek támogatása

Elvárások

  • Tanácsadó cégnél vagy üzleti elemzőként szerzett legalább 4 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban magyarul és angolul
  • MS Office használatának magas szintű ismerete
  • Affinitás a számokhoz és az emberekhez egyaránt
  • Proaktív, problémamegoldó, lényeglátó attitűd
  • Junior kollégák munkájának összefogása, irányítása

Előnyök

  • Adatkezelési, adatelemzési és piackutatási tapasztalat

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre