Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Cloud/PHP Fejlesztő (B23CP)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, VI. kerület
  • A hirdetés 150 napja lejárt

Partnerünk célja, hogy minél egyszerűbbé tegye az emberek közötti kommunikációt, a mélyebb kapcsolatok és a jobb lehetőségek érdekében. A vállalat a világ 10 legjobb Saas cége között van, kommunikációs területen piacvezető, elégedett felhasználók millióival.

Partnerünk magabiztos PHP-tapasztalattal rendelkező, motivált

Cloud fejlesztő kollégát

keres csapatába, saját termékük fejlesztéséhez.

Pozíció azonosító: B23CP
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Sok felhasználóval rendelkező, kiterjedt rendszerek tervezése és működtetése
  • Hatékony, tesztelhető és újra felhasználható PHP modulok létrehozása
  • Komplex problémák és architektúrális kihívások megoldása

Elvárások

  • PHP és MySQL alapos ismerete
  • Tapasztalat architektúrális elemzésben és nagy terhelésű rendszerek fejlesztésében
  • OOP és tervezési minták ismerete
  • Legalább 5 évnyi releváns munkatapasztalat
  • Az alábbi Cloud szolgáltatók valamelyikének alapos ismerete: AWS, Azure, Google Cloud
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny

  • HHVM/Hack, PHP7, Cassandra vagy memcached tapasztalat
  • A legjobb tervezési minták ismerete

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Agilis környezet, gyors fejlődési lehetőség
  • Partnerünk termékeit felhasználók milliói használják naponta
  • Workshopokon, konferenciákon, tréningeken való részvételi lehetőség a szakmai fejlődés jegyében
  • Nemzetközi viszonylatban is versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes e-bookok és interaktív angol nyelvi tanfolyamok
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezet
  • Az iroda Budapesten az Andrássy úton, a Deák tértől nem messze található
  • Kerékpár és longboard barát munkahely, ‘Bring-your-pet-to-work” napok

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre