www.cvonline.hu

Senior C# Fejlesztő (WPF-orvostechnológia) (B61C#F)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Senior C# Fejlesztő (WPF-orvostechnológia)

Megbízónk egy amerikai tulajdonú hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég. Az az orvosi műszerek felhasználói felületét fejlesztő csoportba keresünk fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B61C#F
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • WPF desktop alkalmazás fejlesztése C# nyelven
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven
  • Hibajegy kezelő rendszerben történő adminisztráció

Elvárások

  • WPF desktop alkalmazás fejlesztési tapasztalat C# nyelven
  • WPF MVVM alkalmazások ismerete
  • Entity Framework, MSSQL adatbázis ismeretek
  • Többszálú programozási tapasztalat
  • SOLID OOP tervezési elvek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)

Előny

  • Dependency Injection ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó matematikai érzék
  • UML ismerete
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag, 13.havi fizetés, egészségügyi ellátás biztosítása
  • Dinamikus, összetartó csapat, kiváló szakembergárda

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre