Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR BESZERZŐ (14-9382)

HumanField Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR BESZERZŐ

(14-9382)

pozícióba.

Feladatok:

  • A beszerzési stratégia kialalakításában való aktív részvétel;
  • A beszerzési folyamatok fejlesztése;
  • Beszerző kollégák támogatása, mentorálása;
  • Beszerzési projektek irányítása;
  • Költségcsökkentő akciók végig vitele;
  • Társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség;
  • Termelési területen szerzett néhány éves beszerzési tapasztalat;
  • Az autóipari háttér előnyt jelent;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet;
  • Biztos háttér;
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9382”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre