Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQA)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.12.23.
Hirdetés azonosító: 2256345

Megbízónk multinacionális autóipari gyártóvállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A beérkező alapanyagok vizsgálatának felügyelete
  • Az alapanyag reklamációk kezelése a beszállítók felé
  • Az alapanyaghoz köthető zárolási akciók felügyelete
  • A válogatási és utómunkálási folyamatok koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói auditok irányítása
  • Dokumentációk, riportok készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (termelés, gyártási és vevői minőségügy, stratégiai beszerzés, logisztika-raktár)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák ismerete (PPAP, 8D)
  • ERP rendszerismeret
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Felelősségteljes, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely

A munkavégzés helye

Székesfehérvár-Tatabánya térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQA), Székesfehérvár-Tatabánya térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre