Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior backend fejlesztő (C# és C++) (B87SBF)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 120 napja lejárt

Senior backend fejlesztő (C# és C++)

Partnercégünk egy magyar alapítású, de mostmár 100-%-ban amerikai tulajdonú és kizárólag külföldi piacra dolgozó szoftvercég, amely IT standard kommunikációs (Unified Communication compliance) területeken kínál/fejleszt szoftvermegoldásokat (pl. telefonhívás rögzítések, archiválási szolgáltatás) külföldi, elsősorban nagyvállalati, banki, pénzügyi nemzetközi szervezetek számára.
Olyan világszínvonalú cégekkel dolgoznak együtt, mint a Microsoft, Cisco valamint számos rendszerintegrátor partnerrel (Londontól, Amerikán át Szingapúrig). Szoftver megoldásuk több mint 50 országban közel 800 partnerüknél telepítették, kiterjedt viszonteladói hálózatukon keresztül szerte a világon.

Pozíció azonosító: B87SBF
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • A feladat egy hívásrögzítő alkalmazás szerverközeli fejlesztése C# és C++ programnyelvek segítségével. A fejlesztés során egy 7 fős, agilis módszertan szerint dolgozó csapatban vehetsz részt, modern technológiák felhasználásával.
  • A cég kizárólag külföldi piacra dolgozik és egy piacvezető alkalmazás fejlesztésével foglalkoznak, amihez hasonló megoldás jelenleg nincs másik a piacon. A szoftverüket nemzetközi szinten bankoknak és nagyvállalatok értékesítik.

Elvárások

  • Legalább 5 éves tapasztalat .Net/C# és C++ fejlesztésben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztvezérelt fejlesztésben szerzett ismeretek
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség

Előny

  •  UCMA, MSPL vagy SDK technológa ismerete

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Lehetőség egy motivált, összetartó, fiatalos csapatban dolgozni, ahol van lehetőség a kreatív ötletek kibontakoztatására
  • Együttműködés világszínvonalú, nemzetközi cégekkel (Microsoft, Cisco)
  • Céges angol nyelvoktatási lehetőség
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Változatos, sokrétű nemzetközi projektekben való részvétel
  • Versenyképes javadalmazás és juttatási csomag

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre