Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior automatizáló tesztelő

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102STA
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó fejlesztések tesztelése
  • Java alapú üzleti szoftverek tesztelése csapatban és önállóan
  • Tesztesetek kidolgozása, teszt forgatókönyvek összeállítása
  • Teszteléssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Közös munka a fejlesztőkkel, az üzemeltetőkkel, a termékmenedzserekkel és a többi tesztelővel

Elvárások

  • Legalább 4-5 éves automatizált szofvertesztelői tapasztalat
  • Agilis módszerek (TDD, CI/CD)
  • Java progamozási nyelv ismerete alapszinten
  • Adatbáziskezelői ismeretek (SQL)
  • Microservice, Docker, Kubernetes ismeretek
  • JMeter tapasztalat
  • AT eszközök ismerete (pl. Concordion, Arquillien, Selenium stb.)
  • CI eszközök ismerete (pl Jenkins)
  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás

Előny

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • J2EE technológiák ismerete Webes technológiák ismeret: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON
  • Maven, Git ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek
  • WildFly alkalmazásszerver
  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

Amit kínál a cég:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre