Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Atlassian konzultáns

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Vezető SAP és Java fejlesztő cég megbízásából Senior konzultánst keresünk Atlassian termékek bevezetéséhez, oktatásához és támogatásához.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok:

• Részvétel ügyfelek vállalati folyamatainak megértésében, elemzésében, optimalizálásában, mint technikai szakértő

• Üzleti folyamatok támogatására alkalmas rendszer tervének kidolgozása Atlassian termékek segítségével

• A kidolgozott rendszer telepítése, optimalizálása, karbantartása

• Oktatási és támogatási tevékenységek a felépített rendszerekkel kapcsolatban

• Folyamatos ügyfélkapcsolattartás és igénymenedzsment

• Sales folyamatok támogatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• 3+ év releváns munkatapasztalat

• Atlassian termékek (vagy más, hasonló komplexitású rendszerek) használatával, esetleg telepítésével, karbantartásával, optimalizálásával kapcsolatos tapasztalatok

• kiváló analitikai, ügyfélkommunikációs, oktatói képességek

• erős felhasználói szintű IT ismeretek

Előnyt jelent:

Minél erősebb IT háttér, esetleg fejlesztői múlt vagy ambíciók

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Nemzetközi SAP bevezetéssel és fejlesztésekkel foglalkozó tanácsadó cég. 2017 elején nagy tapasztalattal rendelkező szakértőkkel, mint Atlassian Solution Partner új üzletágat indítottak el és azóta meghatározó szereplőjévé váltak a magyarországi Atlassian termékbevezezési projekteknek.

Elsősorban magyar, német, osztrák és svájci nagyvállalatokat célozzák az Atlassian termékek köré csoportosuló szolgáltatásaikkal.

Amit megbízónk kínál:

• Aktív részvétel nagyvállalati ügyfeleket kiszolgáló technológiai megoldások kidolgozásában, a céges folyamatok elemzésétől egészen a megoldás implementálásáig, és oktatásáig

• Gyakorlat szerzése a profi ügyfélkommunikációban

• Betekintési / becsatlakozási lehetőség az SAP illetve Java fejlesztés világába

• Kiváló munkahelyi környezet, eszközök és hangulat

• Rugalmas munkaidő

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre