www.cvonline.hu

Senior ASP.Net fejlesztő / Architect (B78ASP)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Szoftverfejlesztő partnercégünkhöz keresünk tapasztalt

kollégát.

Pozíció azonosító:  B78ASP
Munkavégzés helye:  Budapest - III. Kerület

Feladatok

  • Részvétel egy 16 fős agilis módszertan szerint dolgozó, munkájára igényes csapat mindennapjaiban, Webes termékek fejlesztésében
  • Net MVC alkalmazások fejlesztése
  • Alkalmazás és működési folyamat / működési környezet tervezés, fejlesztés
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Architektúra tervezési feladatok

Elvárások

  • Legalább 3-5 év gyakorlati ASP.NET C# fejlesztési / architekt tapasztalat
  • Erős JavaScript ismeret és gyakorlat
  • Angol nyelvtudás (dokumentáció olvasás / megértés szintjén)
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Igényes munkavégzés

Előny

  • Scrum módszertan gyakorlat (fejlesztő vagy architect szerepkörben)
  • MS SQL ismeret
  • NoSQL ismeret (CouchBase, CouchDB, Mongo)
  • Szabad szöveges kereső ismeret (ElasticSearch, Lucene, Solr)
  • TypeScript ismeret
  • Felhő alapú rendszerismeret (AppHarbor, Azure stb.)
  • DevOps terület iránti érdeklődés és/vagy jártasság

Amit kínál a cég

  • Versenyképes fizetés + céges bónusz
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra (cég által támogatott szakmai képzések)
  • Plusz juttatások: kulturális- (mozi, színház, koncert) és sportolási lehetőségek támogatása
  • Céges csapatépítő rendezvények (pl. Bornap, Sportnap, Húsvét, Karácsonyi party stb.)
  • Fejlődési lehetőség (szakmai téren-képzések által, illetve a ranglétrán való előrelépés tekintetében)
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
  • Kiváló szakembergárda, tehetséges, munkájára igényes csapat

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.04.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre