Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (14-9594)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.07.
Jelentkezési határidő: 2019.09.20.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

(14-9594)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vevők igényeinek beazonosítása, megértése és megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Az ajánlatadási folyamat műszaki támogatása, ajánlatok készítése,
  • Értékesítő mérnök kollégák szakmai támogatása,
  • A vevők technikai kérdéseinek megválaszolása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, gépészmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség regionális sales vezető pozícióba,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9594”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre