www.cvonline.hu

Senior Adózási szakértő (EMEIA Régió)

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Bővülő pénzügyi csapatunk új tagját keressük a debreceni székhelyű, dinamikusan növekvő National Instruments-hez. Amennyiben kiismered magad a jövedelem (társasági) típusú adók területén, és szeretnél multinacionális, mégis családias környezetben dolgozni, magas színvonalú szakmai feladatokat ellátni, és mindeközben speciális nemzetközi tapasztalatot szerezni adózási területen, várjuk jelentkezésedet Senior Direkt Adózási Szakértő pozíciónkba.

Feladatok:

  • Részvétel a National Instruments cégcsoport transzferárazási feladataiban EMEIA  régióban
  • Éves jövedelem tipusú adók kalkulációja és elhatárolások készítése
  • Adózással kapcsolatos főkönyvi egyeztetések készítése
  • Adózáshoz kapcsolódó adatszolgáltatások
  • Adózási jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Adóellenőrzések támogatása
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizása adózási területen
  • Kapcsolódó projectekben való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (Msc.) pénzügy - számvitel szakon
  • 4-5 év szakmai tapasztalat adózási téren, multinacionális környezetben vagy adótanácsadó/könyvvizsgáló cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Magas szintű számítástechnikai és rendszerismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony időgazdálkodás, priorizálás, összetett feladatok kezelése

Előny:

  • Okleveles adótanácsadói, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • High-tech iparágban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Adótanácsadó, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre