Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior adatközponti infrastruktúra üzemeltető

OTP Bank NyRt.
Régió: II. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.30.

Az OTP Bank Nyrt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Koordinálni az adatközponttal kapcsolatos feladatokat, beleértve a belső és külső erőforrásokat
  • Az adatközpontokat kiszolgáló villamos- gépész, UPS és egyéb rendszerek üzemeltetése
  • Felügyeleti és automatika rendszerek üzemeltetése, fejlesztése
  • Hibakezelés, első szintű beavatkozás és hibaelhárítás
  • Hibaesemények, karbantartási folyamatok, egyéb események menedzselése, pontos és konzisztens dokumentálása
  • Rendszeres és eseti karbantartások elvégzése
  • Szerződött alvállalkozók irányítása, teljesítés ellenőrzése
  • Műszaki üzemeltetéshez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Dokumentációk, forgatókönyvek, fejlesztési tervek kidolgozása
  • Villamos kivitelezési, villanyszerelési munkálatok elvégzése

Követelmények:

  • Felsőfokú, villamos szakirányú végzettség
  • Nagy rendelkezésre állású, kritikus villamos és gépész rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • UPS rendszerek és technológiák ismerete
  • 0,4kV kapcsolási jogosultság
  • Minimum 5 év hasonló, magas rendelkezésre állású, 24 órás üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismeretek
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magas szintű stressztűrő képesség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Csapatjátékos
  • B” Kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Adatközponti környezetben szerzett tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú kiegészítő szakképesítés (villamos, gépész, egyéb) megléte
  • Tervezésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi továbbfejlődés biztosított

A munkavégzés helye: 1023 Budapest, Lajos u. 23-31.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre