www.cvonline.hu

Senior Accountant/Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.12.24.

Globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó partnerünk keres KÖNYVELŐ munkatársat, 13. kerületi munkavégzéssel.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy stabil, multinacionális vállalatnál és szeretnéd elmélyíteni szakmai ismereteidet, jelentkezz a pozíci

Pozíció leírása / Job description

Amennyiben szívesen dolgoznál egy stabil, multinacionális vállalatnál és szeretnéd elmélyíteni szakmai ismereteidet, jelentkezz a pozícióra még ma.
- Az ügyfelek teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása
- Számviteli nyilvántartások vezetése nemzetközi ügyfelek menedzsment jelentéseihez igazodva (magyar jogszabályok szerint)
- Adózási feladatok
- Aktív részvétel a havi zárási folyamatban és az éves, valamint évközi beszámolók előkészítésében
- Könyvvizsgálatokon, adóvizsgálatokon való részvétel
- Havi és negyedéves jelentések készítése (magyar és IFRS szabályok alapján)
- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, adótanácsadókkal, auditorokkal és jogi tanácsadókkal

Elvárások / Requirements

- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Minimum 2 év könyvelői munkatapasztalat, számviteli és adózási szabályok ismerete
- Angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk / Offer

- Izgalmas ügyfélkör
- Előrelépési lehetőség
- Képzések és a legfrissebb gyakorlati ismeretek biztosítása adózási és számviteli területen
- Versenyképes jövedelem
- Tömegközlekedéssel is remekül megközelíthető, modern épület és inspiráló irodai környezet
- Összetartó csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -