www.cvonline.hu

Senior Account Executive [ST-NWESAE]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 922365

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező digitális boutique ügynökség. Senior Account Executive pozícióba keresnek új munkatársat.

Feladatok

- Website és applikáció fejlesztések levezénylése az ügyfél briefeléstől kezdve a koncepció kidolgozásán át a megvalósításig
- Egy dedikált account team szupervíziója
- Kreatív koncepciók prezentálása
- Piaci és trend overview-k készítése
- Teljes pénzügyi adminisztráció és riporting

Elvárások

- Minimum 3 éves digitális projektmenedzselési és ügyfélkezelési tapasztalat ügynökségi oldalon
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Nagy tapasztalat website és applikáció fejlesztések menedzselése terén
- Digitális platformok naprakész ismerete
- Erős szervezőkészség, önálló, hatékony munkavégzés, proaktivitás, multitasking
- Jó stressztűrő képesség
- Marketinges szemlélet
- Ügyfélközpontú gondolkodás

Előny

- Promóciós ügynökségnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió