www.cvonline.hu

Segédszerelőket keresünk, azonnali kezdéssel!

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2017.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.12.25.

A világ vezető felvonógyártó cége segédszerelőket keres, azonnali kezdéssel. Elvárás: szakmunkás végzettség, építőipari tapasztalat előny.

Fizetés: bruttó 180.000 Ft + étkezési utalvány. A munkavégzés helye: Budapest, országosan. Vidéki munkavégzés esetén az utazást, szállást biztosítjuk. Előreláthatólag 3-4 hónapos projektmunka.

Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bérszámfejtő (GY-M-S)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Bérek, járulékok számítása, bér...
Mosonszolnok

SMT mérnök - KEM

Pozíció leírása:Gyártási KPI-ok (pl. állásidők,...
Tatabánya

Műszaki előkészítő és kivitelezési koordinátor / Villamosipar/

Pozíció leírása:Villamos szakági közreműködés a...
Lábatlan