www.cvonline.hu

Segédmunkás

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Segédmunkás

Munkahely: Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft. 1116 Budapest, Építész u. 8-12.

Munkakör célja

Elsősorban elektromos kézi szerszámokkal dolgozik, de szükség szerint a fémipar legkülönbözőbb területein felügyeli, kiszolgálja a gépi berendezéseket,. Munkáját technológiai előírásokhoz igazodva, a kezelési utasítás szerint végzi.

Munkakapcsolatok

  • termelésirányító – feladatainak delegálója és napi munkavégzésének közvetlen ellenőrzője – fölérendelt viszony
  • gépkezelő munkatársak – mellérendelt viszony

Feladatkörök

  • Egyszerű, általában fizikai természetű tevékenységek végzése többnyire kézi erővel
  • Ollózó, egyengető hengerítő, stancoló stb. gépek felügyelet mellett történő kezelése, továbbá a gépkezelő valamint hegesztő munkatársak kiszolgálása „szakipari”, de szakmai képzettséget, végzettséget nem feltétlenül igénylő gyártási folyamatokban (pl. a már megmunkált alkatrészek sorja mentesítése)
  • az előforduló felületi szennyeződések eltávolítása a lehetséges technológiai eljárásokkal (mechanikai, vegyi stb.), a mindenkori vonatkozó munkavédelmi előírások maradéktalan betartása mellett
  • kézi anyagmozgatás, rakodás
  • az alkatilag meghatározott és végezhető feladatok végrehajtása során pl. az anyagmaradványokkal, hulladékokkal beszennyeződött munkaterületek és a saját közvetlen munkakörnyezet tisztántartása
  • a rábízott egyszerűbb készülékek kiszolgálása, gépek, berendezések és szerszámok tisztítása, működtetésük dokumentálása
  • továbbá minden olyan feladat elvégzése, amellyel a közvetlen felettese a Cég érdekében megbízza

Munkakör betöltéséhez szükséges képzettség

  • minimum szakmunkás szintű végzettség, lehetőség szerint a gépiparhoz, gépgyártáshoz kapcsolódó, és/vagy lakatos, hegesztő szakmában való jártasság
  • „orvosi alkalmasság”
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2016.08.05.