Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SEGÉDGÉPMESTER (ZALALÖVŐ)

  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

Elanders Hungary Kft.

stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező

nyomdaipari cég

SEGÉDGÉPMESTER

munkakörbe,

EGY MŰSZAKOS munkarendbe

keres munkatársat ZALALÖVŐI gyáregységébe.

Amit kínálunk:

  • Min. nettó 23.000 Ft cafeteria, PRÓBAIDŐ alatt is,
  • Szombati túlóráért 200%, vasárnapi túlóráért 250%,
  • Ingyenes céges buszjárat,
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak,
  • Munkaruha,
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel,
  • Határozatlan idejű jogviszony.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, jó fizikai erőnlét.

A munkavégzés során az új munkatárs feladata a gépmester utasításainak követése, nyomógépek előkészítése nyomtatáshoz, a nyomtatáshoz szükséges anyagok (papír, lemezek) biztosítása lesz.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát

vagy postai úton: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címre.

Helyek Zalalövő
Zala
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre