Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Séf, szakács

  • Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.
  • Pest, Budapest, Remeteszőlős
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Séfet és szakácsot

keresünk!

Új vezetéssel várjuk a megújuló remeteszőlősi főzőkonyhánk csapatába, amennyiben Ön is szeretne tenni azért, hogy a diákok és idősek finom és változatos ételt ehessenek! Mi erre törekszünk! Segítse munkánkat!

Feladatok:

  • A főzésre szánt nyersanyagokat előkészíti, feldolgozza (párolás, főzés, sütés).
  • Az ételek elkészítése, ízesítése, adagolása, tálalása.
  • Rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat.

Elvárás:

  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés
  • egészségügyi alkalmasság
  • szakács szakképzettség

Amit kínálunk:

  • ingyenes étkezés
  • hétköznapi munkavégzés (szabad hétvége)
  • napi 8 órás, egyműszakos munkavégzés (hajnali munkakezdés)
  • bejelentett munka, határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: BM iskola, Remeteszőlős, Nagykovácsi út 3.

Jelentkezni Zsiga Valériánál lehet elektronikusan,  További információ a 70/779-4593 számon kérhető.

Helyek Pest
Budapest
Remeteszőlős
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre