Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Scrum master

  • Semilab Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres budapesti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

SCRUM MASTER

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • mérőkészülékek szoftvereinek fejlesztésének támogatása
  • fejlesztők és tesztelők napi munkájának segítése, feladatok nyomon követése
  • kimutatások készítése és elemzése
  • rendszeres scrum meetingek megtartása

Elvárásaink a számunkra megfelelő jelölttel szemben:

  • felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • szakmai angol nyelvtudás
  • 1+ év projektvezető / Scrum Master munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • people management tapasztalat

Előnyt jelent:

  • több éves Scrum Master tapasztalat
  • Certified Scrum Master végzettség

Amit mi kínálunk:

  • szakmai kihívások
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Pályázatát a munkakör megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre