Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Scrum Master - Angol és német nyelvtudással (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.19.
Hirdetés azonosító: 1409208
lejárt
FELADAT
  • Csapatok támogatása, segítése a munka körülményeinek biztosítása a Scrum keretrendszerben
  • Munkamódszerek és munkakörnyezet fejlesztésének előmozdítása a produktivitás növelése és a csapatdinamika javítása érdekében
  • Akadályok elhárítása
PROFIL
  • Scrum Master képesítés
  • Egyetemi/főiskolai diploma informatikai területen
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • Agilis módszerek szakértői szintű, képesített ismerete
  • Webes alkalmazásokban, Java technológiákban és eszközökben szerzett tapasztalat

Képességek

  • Jó kommunikációs készség
  • Komplex problémák gyors megértésének képessége
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kliens-centrikusság
  • Megbízhatóság

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Iratkozzon fel állásértesítőre