www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    SAP Tanácsadó

Hozzáadva: 2017.12.21.
lejárt

Saját csapatunk bővítése céljából keresünk új kollégákat SAP tanácsadói pozícióba, országokat átívelő projektekre!

Jelentkezz, ha tapasztalatot szereztél már az SAP valamelyik moduljának bevezetésében!

Feladatok:

  • SAP modulok bevezetésének koordinálása
  • Projektek ütemezése
  • Szoros együttműködés a németországi csapattal
  • Oktatási, fejlesztési dokumentációk elkészítése;
  • Meglévő ügyfelek támogatása

Elvárások:

  • Informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év releváns tanácsadói tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (aktív írásban és szóban)
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Teljes bevezetési folyamat menedzselése
  • Virtuális munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Utazási lehetőség

A jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, IT / Informatika
Régió