Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP támogató munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lejár

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

 Elvárások:

  • IT végzettség (nem elvárás a felsőfok, de a végzettség szükséges az állás betöltéséhez)
  • Középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria, céges buszjárat vagy bejárási támogatás, Ingyenes Sportkártya
  • Átfogó betanulási program: SAP tréningeken való részvétel
  • Külföldi tréning lehetősége is fennáll
  • SAP területen karrierépítési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzésről:

  • Helye: Rábahídvég
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-16:30

 Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje magyar és német nyelvű önéletrajzát!

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre