www.cvonline.hu

SAP specialista (SD modul)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Hirdetés azonosító: 1133519

Feladatok:

  • SAP SD moduljának felügyelete és karbantartása a különböző vállalati divíziók igényeinek figyelembe vételével
  • SAP fejlesztői csapattal való együttműködés, szükség esetén közreműködés a fejlesztési folyamatban (Abap)
  • Megrendelések, számlák, törzsadatok kezelése
  • A vállalat SAP felhasználóinak szakmai támogatása, tanácsadás
  • Frissítések esetén tesztelések végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év tapasztalat SAP SD-ben
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Hódmezővásárhely