Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP MODUL SZAKÉRTŐ (EDI) (14-9559)

HumanField Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.31.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SAP MODUL SZAKÉRTŐ (EDI)

(14-9559)

pozícióba.

Feladatok:

  • SAP EDI projektek támogatása és implementálása,
  • SAP EDI kapcsolatok monitorozása és koordinálása,
  • Meglévő rendszerek támogatása.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • SAP EDI vagy SAP (SD, MM) tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9559”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre