Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP Koordinátor

Leadec Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.09.
Jelentkezési határidő: 2019.09.11.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Kecskeméti csapatunkba az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • SAP rendszerben érkező hibajegyek tartalmi ellenőrzése
  • Adatszolgáltatás SAP-ból a vezetőség felé, aktuális állapot nyomonkövetéséhez
  • Havi karbantartási terv előkészítése SAP rendszer alapján
  • Karbantartási lista gondozása SAP-ban
  • SAP oktatások megtartása
  • Határidős feladtok nyomon követése
  • Diszpécserszolgálat működésének felügyelete, munkájuk ellenőrzése

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Középfokú német nyelvtudás!
  • Kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Kecskemét

Pályázati anyagát a pozíció megjelölésével várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, It asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre