www.cvonline.hu
SAP Key User
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2018.02.17.
Jelentkezési határidő: 2018.02.20.
Hirdetés azonosító: 1407334

Ügyfelünk részére keresünk munkatársat akár azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • SAP bevezetésében való részvétel
  • Folyamatok kialakításának elősegítése
  • Kollégák oktatása, munkájuk felügyelete
  • Részvétel a nemzetközi csapat munkájában
  • Külföldi telephelyekkel való együttműködés
  • Kapcsolattartás a programozókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási folyamatok alapos ismerete
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős SAP felhasználói tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kitűnő analitikai képesség
  • Logikus gondolkodásmód
  • MM, WM, SD modulok alapos ismerete
  • Csoportok irányításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Idegen nyelv napi használatának lehetősége
  • Modern és kellemes munkakörnyezet
  • Pontosan utalt, versenyképes fizetés
  • Részvétel egy folyamatosan növekvő vállalat fejlődésében
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.