www.cvonline.hu

SAP HR üzemeltetési szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 99 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

SAP HR üzemeltetési szakértő

Helység
Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok

  • támogatja a SAP HR, SAP LSO, SAP Toborzás rendszereinek üzemeltetését
  • Help Desk szolgáltatást nyújt a fenti rendszerekben dolgozó felhasználók számára
  • tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások kidolgozásában
  • részt vesz a szakterületével kapcsolatos szabályzatok, állásfoglalások, ügyviteli eljárások kidolgozásában
  • részt vesz a fejlesztési specifikáció készítésében, a tesztrendszerben megfelelő fejlesztési-tesztelési környezetet alakít ki, kapcsolatot tart a fejlesztést megvalósító programozóval vagy tanácsadóval, részt vesz a tesztelésben
  • LSO és Toborzás rendszer tekintetében frissíti az oktatási anyagokat
  • nagytömegű adatbetöltéseket, teszteket végez, listákat, állományokat készít
  • kapcsolatot tart a közigazgatási, állami és egyéb szervekkel a jogszabályok által előírtak teljesülése érdekében, különös tekintettel a munkaügyi statisztikára és biztosítotti bejelentésre

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú közgazdász és/vagy gazdasági informatikus végzettség (befejezett tanulmányok)
  • irodai programok (Excel, Word, Outlook) magabiztos ismerete
  • SAP HR ismeret

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • pontosság, precizitás
  • komplex gondolkodásmód, képesség a precíz és önálló munkavégzésre
  • jó problémamegoldó, kommunikációs készség, kooperatív személyiség
  • kezdeményező hozzáállás és proaktív szemléletmód

Előnyt jelent

  • vállalatirányítási rendszerek (SAP) ismerete
  • releváns munkatapasztalat
  • naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek
  • jó elemző, analitikai, számolási képesség

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • munkásszállás, segélyezési rendszer, képzési lehetőség
  • bruttó bér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • korrekt munkafeltételek
  • rugalmas munkarend

További információ

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk.

Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

2018.02.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna 1/511-4132 / 01/41-32

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.23.