Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP HCM Consultant

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Feladatok:

  • A SAP HCM alkalmazások karbantartása a személyi adminisztrációra, az időgazdálkodásra és a bérszámfejtésre összpontosítva
  • Kis projektek menedzselése az SAP HCM környezetben
  • Folyamatok elemzése és megtervezése, szervezeti tanácsadás
  • Support Packeges frissítés koordinálása és tesztelése, különösen a jogi területen
  • Tanácsadás a SAP HCM környezetben zajló innovációkkal kapcsolatban

Elvárások:

  • Közgazdasági, informatikai vagy gazdaság informatikai végzettség
  • 3–5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalás szintű német vagy angol nyelvtudás
  • MS OfficeProjekt tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
  • Precízitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Hatékonyság

Előny:

  • Integráció a Successfactors and SAP HCM között
  • ESS-/MSS-Scenarios
  • Personnel Cost Planning
  • SAP Travel Management
  • SAP HCM Business Warehouse

Mit ajánlunk?

  • Cafeteria rendszer (br. 435.000 HUF / év)
  • Teljesítményfüggő prémium (13. és 14. havi bér)
  • Nyelvtanulási lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre