Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
SAP fejlesztő/tanácsadó - SAP ERP HANA (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.26.
Hirdetés azonosító: 1731315

FELADAT

A Global Delivery Unit SAP Solutions kb. 1700 kollégájával világszerte azon dolgozik, hogy Németországban és globálisan SAP projektszolgáltatásokat nyújtson. Hosszútávú tapasztalatunknak köszönhetően ügyfeleinket SAP megoldásokkal kapcsolatos tanácsadásban, bevezetésben és üzemeltetésben is támogatjuk, a helyszínen és a felhőben egyaránt.

Az S/4 HANA bevezetésével az SAP egy új korszakot indított az ERP-rendszerek területén. A HANA egy teljesen új technológia, ami a vállalatok számára alapvető funkciókat nyújt a digitalizációban és innovációban, másrészt pedig felrúgja az eddig megszokott IT-paradigmákat. Az SAP-ügyfelek előtt több kérdés áll: az előnyök megfontolása, a megfelelő stratégia alkalmazása, az átállás időpontjának meghatározása, a költségek, a rizikók és mindenekelőtt a megfelelő partner megtalálása, aki end-to-end üzleti folyamatokat, technológiákat és szolgáltatásokat támogat és átveszi a felelősséget. A T-Systems és az ITSH erre nyújt megoldást, a vezető vállalat szeretnénk lenni az SAP S/4 HANA-ra történő tanácsadásban és migrációban. Ebbe a stratégiai csapatba keresünk most új kollégákat, hogy az ügyfeleink jövőjét közösen formálhassuk.

Feladatok

  • Ipari vállalati partnereink izgalmas transzformációs projektjeihez keresünk SAP tanácsadókat, fejlesztőket/architekteket és SAP projektvezetőket/menedzsereket.
  • SAP ERP-rendszerek és S/4 HANA területen történő technikai és stratégiai tanácsadás az ügyfeleink számára
  • Fókusz: Finance&Controlling, Production&Logistics vagy Procurement
  • Követelmény- és megvalósíthatósági elemzések, ajánlatkalkulációk és ügyfélnek történő prezentációk
  • Modern architektúra-megoldások fejlesztés, koncepciója és design-ja
  • Projektmenedzsment
PROFIL
  • Átfogó, SAP tanácsadóként, SAP fejlesztőként/architektként vagy SAP projektvezetőként/menedzserként szerzett gyakorlati tudás
  • SAP ERP-rendszerekben és S/4 HANA-ban szerzett alapos tapasztalat
  • Valamely technológia ismerete a következők közül: FI/CO, SD, MM, PM, PS, EWM, MDM, PP, GRC és PLM
  • Ariba ismerete előnyt jelent
  • Agilis módszertanban szerzett ismeretek, a projektmenedzsment-standardok szerint történő, strukturált munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség (kollégákkal, ügyfelekkel és topmenedzsmenttel)
  • Jó angol nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre