Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP Fejlesztő

  • Instalent
  • Baranya
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Feladatok:

  • Különféle SAP fejlesztések végrehajtása, tesztelése a definiált rendszertervek alapján
  • Esetleges problémák felderítése, elhárítása
  • Kapcsolattartás a Hauni megfelelő szakterületeinek dolgozóival
  • Részvétel közös projektekben a projekttervek alapján

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség vagy vele egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat vagy nagyfokú fejlesztői érdeklődés
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Projektmunka
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Precizitás, pontosság
  • Rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Hatékonyság

Előny:

  • SAP PP, PS, MM, esetleg SD modulok ismerete
  • ABAP és ABAP OO programozói ismeretek
  • UI5 fejlesztői ismeretek
  • SAP PI ismeretek
  • Második nyelvként, német vagy angol nyelvtudás.

Mit ajánlunk?

  • Cafeteria rendszer (br. 435.000 HUF / év)
  • Teljesítményfüggő prémium (13. és 14. havi bér)
  • Nyelvtanulási lehetőség
Helyek Baranya
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre