Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP fejlesztő

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Partnerünk 20 éve van jelen a hazai IT piac élvonalában, SAP vállalatirányítási tanácsadással foglalkozik. Bővülő csapatukba keresik új kollégájukat.

Pozíció azonosító: B110SF
Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Meglévő SAP megoldások továbbfejlesztése;
  • Új SAP megoldások fejlesztése és implementálása;
  • Meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán a szükséges specifikációk megértése, pontosítása, rendszertervek elkészítése;
  • Specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentációk, oktató anyagok, illetve felhasználói kézikönyvek elkészítése;
  • Tesztelések elvégzése, szakértői támogatása.

Elvárások

  • SAP fejlesztésben szerzett legalább 3 év tapasztalat;
  • Angol vagy német nyelvtudás;
  • Önálló döntéshozatalra való képesség.

Előny

  • S4HANA / SAP Cloud platform fejlesztésben szerzett tapasztalat.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre