Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SAP fejlesztő

Trenkwalder Kft
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Gépgyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba Pécsre:

  • Meglévő ABAP programok kiterjesztése és hibajavítása
  • ABAP programok fejlesztése
  • Megoldási javaslatok kidolgozása a műszaki vevői igényekhez
  • Testreszabás SAP PLM környezetben
  • Munkafolyamatok továbbfejlesztése, munka ellenőrzés
  • 1st level jegyfeldolgozás, beleértve a hibaelemzést és a korrekciót
  • Meglévő programok kiterjesztése és hibajavítása
  • Új programok fejlesztése
  • Központi folyamatvezérlés és dokumentumkezelés az SAP-ban a Framemaker, Isodraw, PartsPublisher alkalmazások integrálásával
  • A felsorolt alkalmazások és fejlesztési környezetek ismerete: FrameMaker, IsoDraw, CorelDraw, Metamorphosis, Parts Publisher, ABAP, AutoIt, Visual Basic, Java, Ghost, Final Mesh, SharePoint

  • Érdeklődés olyan új technológiák iránt, mint SAP Fiori SAP UI5, HTML5, Metamorphosis, AutoIt, Visual Basic, Java, Ghost
  • ABAP és az ABAP OO fejlesztési tapasztalat
  • SAP modul PLM, Framemaker, IsoDraw, Parts Publisher ismeret
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Az angol nyelvtudás előny
  • Csapajátékos attitűd egy nemzetközi IT szervezetben
  • Sikeresen elvégzett tanulmányok gazdaság informatikai vagy hasonló területen

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pécs
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre