www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Pozíció neve
SAP fejlesztő

Helység
Budapest

Terület
Informatika

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok
- Elkészíti és generálja a szoftver forráskódját.
- Elkészíti az alkalmazás riport tervét, kidolgozza a terv alapján a megfelelő algoritmusokat.
- Elvégzi a fejlesztői tesztelést, elkészíti a fejlesztői és az üzemeltetői dokumentációt. Elvégzi a megírt forráskód, riport, valamint az alkalmazások fejlesztői tesztelését, dokumentálja a tesztelési tapasztalatokat.
- Biztosítja és felügyeli az SAP oldali interface-ek folyamatos működtetését, szükség esetén gondoskodik azok javításáról.
- Feltárja a problémák, hibák okait, a belső eljárásrendeknek és SLA előírásoknak megfelelően javítja a megírt forráskódot, elvégzi a fejlesztői tesztelést.
- Működteti az érintett modulok rendszer- és programkövetési dokumentációs rendjét, közreműködik az SAP alkalmazások archiválási rendszerének kialakításában.
- Közreműködik a felhasználói fejlesztési igények konszolidálásában, megoldási alternatívák kidolgozásában, a tesztelési feladatok definiálásában. Részt vesz az egyéb a működés során felmerülő módosítási, fejlesztési igényekkel kapcsolatos feladatokban.
- Közreműködik az SAP oldali interface-ek működtetésének felügyeletében.
- Közreműködik az SAP-t érintő projektek előkészítésében, részt vesz azok megvalósításában.

A munkakör betöltésének feltételei
- Felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki / gazdálkodási / informatika szakirányú diploma)
- Legalább 3 éves SAP fejlesztői gyakorlat
- ABAP-4 ismerete
- JAVA kvalifikációs csoport ismerete
- Adatbáziskezelő – Sybase ismeretek
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat
- Program dokumentációk készítése

Egyéb követelmények:
- Jó kommunikációs képesség
- Hitelesség, következetesség
- Problémamegoldás
- Rugalmasság, adaptivitás
- Csapatmunka és együttműködés
- Meggyőzési képesség
- Minőség-orientáció, szolgáltatói szemlélet

Előnyt jelent
- SAP HANA ismeretek
- ABAP Dictionary & List Adatátvitel tapasztalat
- SAP modulok fejlesztői ismerete (a modulokat a pályázatban kérjük megadni)
- SAP BW (BI) és BO ismeret

Amit ajánlunk
- Igényes munkakörnyezet, szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
- Barátságos csapat
- Támogató munkahelyi légkör
- Széleskörű juttatási csomag
- Képzési lehetőség
- Bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Rugalmas munkarend

További információ

2018.08.13.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2018.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre