www.cvonline.hu

SAP beszerző

  • Company_icon Kelly Services
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Kiemelt partnerünkhöz keresünk nemzetközi környezetbe egy tapasztalt

munkatársat

A munkakör rövid leírása:

  • Beszerzések, megrendelések létrehozása, kezelése SAP rendszerben
  • SAP projektek létrehozása SAP Project Builder – ben, projektek lezárása
  • Kontrollerekkel együttműködve Budget release -ek indítása
  • Megrendelés teljesítés, beérkeztetése ellenőrzése
  • Fizetési és adó információk átadása az adórészleg, kontrollerek felé
  • Megadja a szükséges információt a kontrolling felé a tárgyi eszközök könyveléséhez
  • Projektvezetőkkel való kapcsolattartás (idő, költség túllépés elkerülése)
  • Szükséges adminisztráció elvégzése.

Elvárt tapasztalat és készség:

  • 4+ év beszerzési tapasztalat SAP -ben
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Projekt alapú beszerzésekben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Modern iroda, jó elérhetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre