Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales support - promoter

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.24.

Partnercégünk teljes körű értékesítési és event marketing szolgálatásokat nyújtó német reklámügynökség. Vezető sportmárkák részére biztosítanak több területen támogatást, ezúttal egy futóruházatot és futócipőket gyártó márka értékesítési támogatására keresünk Sales Support területre diák munkatársakat.

Feladatok:

  • A vásárlók kiszolgálása
  • Futócipők és futóruházatok ismertetése
  • Terméktanácsadás az érdeklődőknek

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Sport iránti érdeklődés
  • Kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Budapesti oktatáson való részvétel: az oktatási idő is kifizetésre kerül!

Munkaidő

  • Szombat-vasárnap: 6 órás munkaidőben, a bolt nyitvatartási idején belül
  • Október 25. és december 29. között legalább 3 hétvége

Amit kínálunk

  • Ha legalább 5 hétvégén dolgozol (szombaton és vasárnap is), akkor Tiéd lesz a 80.000 Ft értékű sportruházat, amelyet a munkavégzés során viselni kell!
  • Magas órabér: bruttó 3000 Ft/óra
  • Biztos hétvégi diákmunka december végéig

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre