Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.08.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új kollégát Telefonos Értékesítő munkakörbe. Ügyfelünk üzleti megoldásokkal és szolgáltatásokkal foglalkozik, központjuk Budapesten található.

A Telefonos Értékesítő főbb feladatai lesznek:

  • Kis- és középvállalkozások telefonos megkeresése, rendelkezésre álló adatbázis alapján
  • Teljes értékesítési folyamat irányítása Igények felmérése, ajánlatok kidolgozása, szerződéskötés
  • Szolgáltatások bemutatása online rendszeren keresztül
  • Meglévő és új ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás, hideghívások indítása
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéni éves értékesítési célok teljesítése

A legfontosabb elvárások a Telefonos Értékesítő Munkatárssal szemben:

  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 1-3 év tapasztalat, szolgáltatás értékesítésben való jártasság
  • B2B értékesítésben, telefonos igényfelmérésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség

Amit kínálunk: Partnerünk a versenyképes alapfizetés, attraktív bónuszrendszer mellett modern, barátságos irodai környezetet és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége és tapasztalata megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével jelentkezzen holnapunkon (Link megjelenítése) keresztül.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.06.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre