Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales representative (értékesítő munkatárs)

  • Autonom Hungary Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Autonom nemzetközi Mobilitás SZOLGÁLTATÓ (operatív lízing, AUTÓKÖLCSÖNZŐ, VIP transzferek),  melynek Budapesten, Debrecenben, továbbá Romániában és Szerbiában vannak kirendeltségei

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SALES REPRESENTATIVE

(értékesítő munkatárs)

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, szerződések lebonyolítása és megkötése, a vállalkozas stratégiájának és értékeinek betartásával
  • Az értékesítési stratégia végrehajtása a közvetlen felettes irányítása szerint
  • Meglévő kapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása és a kapcsolat kiépítése
  • Az ügyféllátogatásra való alapos felkészülés és pontos végrehajtás, konzultatív értékesítés
  • A munkaköri feladatokhoz kapcsolódó adatbázisok folyamatos és pontos adminisztrációja, riportálása és nyomon követése
  • Az új ügyfelekkel kapcsolatban valamennyi ügyféligény, kérés, reklamációadatszolgáltatási igény pontos kezelése és lelkiismeretes kielégítése
  • A piaci viszonyok folyamatos nyomon követése, riportok készítése a közvetlen felettes felé
  • Utazásra való hajlandóság
  • Nyitottság és jártasság business eseményeken való részvételen

Amit ajánlunk:

  • Egy nemzetközi csapat tagja leszel
  • Kiemelkedő juttatási csomagot
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Átláthatóságra és bizalomra épülő vállalati kultúra
  • Teljes körű betanulási programot (külföldön)
  • Biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget
  • Teljes körű támogatás a sales support részlegtől

AMIT MI KÉRÜNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év értékesítési, ügyfél tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, román nyelv ismerete előny, de nem feltétel
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Erős priorizálási képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Precizitás és terhelhetőség

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Vecsés / országos

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre