Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales Operations Gyakornok (12363)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

A budapesti székhelyű GRAPHISOFT egy elismert szoftvercég. Kiemelt terméke a 3D-s építész tervező szoftver a ARCHICAD, amely alapjaiban megváltoztatta az építészeti tervezés és az együttműködés módszereit világszinten.

A cég most Sales Operations gyakornokot keres a budapesti irodájába, a Magyar sales tevékenységek támogatására. Az ideális jelölt nappali tagozatos diák és legalább heti 25 órát ráér dolgozni.

Feladatok
•Riportok, statisztikák előkészítése és a rendzser tesztelésének az elősegítése
•Új termékek kialakításához és elindításához kapcsolódó projektekben való részvétel
•Bejövő számlák ERP rendszerbe történő bevitele
•A logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
•Anyagmegrendelések ellenőrzése és előkészítése

Elvárások:
•Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban is
•Haladó MS Excel ismeretek
•Pontosság
•Folyamatorientáltság
•Analitikus gondolkodásmód
•Legyen képes önállóan és csapatban is dolgozni

Mit ajánlunk:
•Nemzetközi, inspiráló és dinamikus környezet
•Kiváló munkakörülmények
•Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek

Ha versenyképes szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni, akkor csatlakozz a cégünkhöz amely a GRAPHISOFT Parkban található.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre