Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales munkatárs

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva
Cégünk már több mint egy évtizede nyújt kiemelkedően magas színvonalú, megbízható szolgáltatást hazai és a nemzetközi ügyfeleink számára. Keressük azt a kollégánkat, aki az ügyfélkörünk bővítéséért, valamint új szolgáltatásink értékesítéséért felelne mind a magyar, mind az osztrák munkaerőpiacon. Ha egy rugalmas, akár otthonról, részmunkaidőben végezhető pozíciót keresel és szívesen kipróbálnád magad Sales területen, Téged keresünk!

Feladatok:
  • Meglévő partnerek kontaktálása, potenciális partnerek felkutatása, szolgáltatásaink ismertetése
  • Tanácsadás az ügyfelek részére a szolgáltatás meghatározásakor
  • Szoros együttműködés a vezetőséggel
  • Projektek sikerességének utánkövetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Az ügyfélkapcsolatok folyamatos fejlesztése és az ügyfél elégedettség folyamatos ellenőrzése
  • Pontos és naprakész adminisztráció vezetése
Elvárások:
  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen, mellette a felsőfokú német nyelvtudás előnyt jelent
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Precizitás, proaktivitás
Amit kínálunk:
  • Ösztönző és versenyképes juttatási csomag
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre