Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales munkatárs

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A vital.hu egészségügyi portál és a Recept Nélkül egészségvédelmi folyóirat

Sales munkatársat

keres.

Feladatok

  • online és nyomtatott hirdetési felületek értékesítése
  • új együttműködések kialakítása, új megrendelők megtalálása, jelenlegi és új partnerekkel együttműködés,
  • elemzések, riportok készítése az ügyvezető számára, adminisztráció,
  • a kampányok követése, értékelése

Elvárások

  • kreativitás a hirdetésszervezési technikák kialakításában, a hirdetési csomagok összeállításában
  • több éves sales manageri gyakorlat
  • médiapiaci ismeretek
  • minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony, napi 8 órás munkaidő
  • magas alapfizetés + jutalék
  • barátságos, kis létszámú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. ker (A Kolosy tér közelében)
Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre